YANGIN SÖNDÜRME TOZLARI
 

 

 

BUREX ABC 90% (MAP)

 

BUREX ABC 40% (MAP)

 

BUREX BC

MonoAmonyumFosfat (MAP) esaslı, BUREX ABC 90% Kuru Kimyevi Yangın Söndürme Tozu, muhteviyatında minumum % 90 oranında monoamonyum-fosfat ihtiva etmektedir. TS EN-615 standardında üretilen ve özel tasarımı ve üretim metodu sayesinde, kor oluşturan yangınlar dahil A B ve C sınıfı yangınlarda, başarı ile uygulanmaktadır. Özenle seçilmiş kimyasal bileşim oranları, laboratuvar şartlarında yapılan deneyler sonrasında titizlikle belirlenmiş, kimyasal katkı maddeleri sayesinde, akışkanlığını ve sıkılaşmama (kepeklenmeme) özelliğini özel ambalajı içerisinde, 5 yıldan fazla korumaktadır.

 

MonoAmonyumFosfat (MAP) esaslı, BUREX ABC 40% Kuru Kimyevi Yangın Söndürme Tozu, muhteviyatında minumum % 40 oranında monoamonyum-fosfat ihtiva etmektedir. TS EN-615 standardında üretilen ve özel tasarımı ve üretim metodu sayesinde, kor oluşturan yangınlar dahil A B ve C sınıfı yangınlarda, başarı ile uygulanmaktadır. Özenle seçilmiş kimyasal bileşim oranları, laboratuvar şartlarında yapılan deneyler sonrasında titizlikle belirlenmiş, kimyasal katkı maddeleri sayesinde, akışkanlığını ve sıkılaşmama (kepeklenmeme) özelliğini özel ambalajı içerisinde, 5 yıldan fazla korumaktadır.

 

Sodyumbikarbonat esaslı, BUREX BC Kuru Kimyevi Yangın Söndürme Tozu, muhteviyatında minumum % 90 oranında sodyumbikarbonat ihtiva etmektedir. TS EN-615 standardında üretilen ve özel tasarımı ve üretim metodu sayesinde, B ve C sınıfı yangınlarda, başarı ile uygulanmaktadır. Özenle seçilmiş kimyasal bileşim oranları, laboratuvar şartlarında yapılan deneyler sonrasında titizlikle belirlenmiş, kimyasal katkı maddeleri sayesinde, akışkanlığını ve sıkılaşmama (kepeklenmeme) özelliğini özel ambalajı içerisinde, 5 yıldan fazla korumaktadır.